O nas

O nas

Od kilku sezonów oferujemy rowery w Szczecinie pod marką Bikes-Shop. W roku 2015 podjęliśmy decyzję o podziale firmy na dwie odrębne marki, by móc zaoferować naszym Klientom jeszcze więcej, by dopasować się do oczekiwań rynku rowerowego i sprostać oczekiwaniom zarówno szczecińskich rowerzystów jak i naszych klientów z Polski. Chęć zrobienia „jeszcze więcej i jeszcze lepiej” zaowocowała powstaniem marki Polish Bikes – sklep i serwis rowerowy.

Rowery Romet

Naszą wiodącą marką rowerową nadal pozostaje Romet – polski producent rowerów, którego początki miały miejsce w poprzednim wieku. Producent, który swoje najgorsze lata w branży rowerowej ma już za sobą. Obecnie Polacy chwalą sobie produkty Romet podobnie jak kilkadziesiąt lat temu, za solidność i przystępne ceny.

Oczywiście rowerów Romet nie mogło zabraknąć na naszej nowej stronie internetowej – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą – rowery Romet.

Nie musimy chyba dodawać, że nadal mieszkamy w Szczecinie, nadal rowery i świat dwóch kółek to nasza ogromna pasja i nadal chcemy dzielić się z Wami naszym bogatym doświadczeniem rowerowym.

Serwis rowerowy

Każdy rower, nowy wyciągnięty przed chwilą z kartonu oraz ten, który ma już za sobą setki kilometrów, potrzebuje fachowej pomocy serwisanta. Regulacja napędu? Wymiana klocków hamulcowych? Uzupełnienie płynów? Kiedyś to były pojęcia zarezerwowane wyłącznie dla samochodów, teraz to codzienna praca naszego serwisu.

Nasz serwis rowerowy w każdej chwili gotów jest służyć profesjonalną pomoc, doradzić wybór najodpowiedniejszych części i akcesoriów rowerowych idealnych do Waszego jednośladu, a wszystko to w oparciu o preferencje miłośników jazdy po szosie, górach, czy amatorów miejskich wycieczek.

Nie boimy się usterek w Twoim rowerze :)

Oferta

Co możemy zaoferować naszym Klientom? Polish Bikes oferuje:

  • rowery,
  • części rowerowe,
  • akcesoria rowerowe.

Potrzebujesz roweru złożonego na zamówienie? Na życzenie Klienta złożymy rower z nowych, dostępnych na polskim rynku części światowych producentów rowerowych. Potrzebujesz odpowiedniej części? Zapewniamy ogromny asortyment części rowerowych z naszego magazynu oraz na zamówienie.

Sklep i serwis rowerowy w Szczecinie Polish Bikes zaprasza!

Kontakt